FAQ

1. Czy posiadasz zaświadczenie z kurii zezwalające na fotografowanie podczas ślubów?
Tak przeszedłem kurs w kurii i posiadam zaświadczenie zezwalające na wykonanie reportażu z uroczystości ślubnej.

2. Czy posiadasz zapasowy aparat w przypadku awarii?
Zawsze posiadam drugi aparat na wypadek awarii.

3. Czy fotoksiążka jest wliczona w cenę pakietu i czy można zobaczyć przykładową książkę przed ślubem? Fotoksiążka jest produktem finalnym naszej współpracy i jest wliczona w cenę pakietu. Przykładową książkę możecie zobaczyć na spotkaniu ze mną w Krakowie. Na spotkaniu odpowiem też na wszystkie Wasze pytania.

4. Jakiego sprzętu fotograficznego używasz w swojej pracy?
Zdjęcia wykonuję bezlusterkowymi aparatami pełnoklatkowymi systemu Nikon Z i jasnymi obiektywami Nikkor Z.

5. Do której godziny jesteś na weselu?
Na weselu jestem do godziny pierwszej w nocy. Wszystkie najważniejsze atrakcje wieczoru dzieją się do tej chwili.

6. Na jakim terenie pracujesz?
Mieszkam w Krakowie. Mogę jednak uwiecznić Waszą uroczystość (lub też wykonać sesję plenerową) w dowolnym miejscu w południowej Polsce.

7. Ile wynosi dopłata za dojazd?
W moim pakiecie oferuję dojazd w dniu ślubu GRATIS. Jeżeli natomiast Wasz plener ślubny odbywa się w oddalonym od Krakowa miejscu to musimy doliczyć dopłatę za dojazd 1km/1PLN (zawsze jeździmy moim autem).

8. Czy obrabiasz zdjęcia?
Oczywiście. Każde zdjęcie wykonuję w formacie RAW - traktuję je jako półprodukt, z którego powstanie fotografia.

9. Czy ze zdjęć, które od Ciebie dostaniemy możemy sobie wywołać odbitki o dużym rozmiarze?
Tak, zdjęcia otrzymujecie w dużej rozdzielczości 3520px (300 dpi).

10. Kiedy robisz plener ślubny?
Z reguły sesję ślubną robimy w tygodniu po Waszym ślubie, jednak bez problemu przesuniemy ją na termin późniejszy.

11. Jak długo trwa plener? Jak wygląda taka sesja plenerowa?
Na sesję zarezerwujcie sobie minimum trzy godziny - wszystko zależy od tego gdzie jest sesja i czy musimy daleko dojeżdżać.

12. Czy mówisz w innych językach, niż polski?
Tak, swobodnie porozumiewam się w języku angielskim. Mam zdany First Certificate in English.

13. Czy prowadzisz legalną działalność gospodarczą?
Tak, mam zarejestrowaną działalność gospodarczą i odprowadzam podatki.

14. Jak wcześnie trzeba rezerwować termin?
Zasada jest prosta, im szybciej tym lepiej, jeżeli jesteście zdecydowani abym to ja uwiecznił Waszą uroczystość - wypełnijcie poniższy formularz i skontaktujcie się ze mną jak najwcześniej. Warunkiem pełnej rezerwacji terminu jest podpisanie umowy.

MISJA

Kiedy spojrzę w przeszłość na kilka ślubów, które miałem przyjemność fotografować, mogę powiedzieć jedno: każdy ślub jest inny. Para młoda i idealnie dopracowane detale są po prostu piękne. Goście weselni swoją radością sprawiają, że dzień ten staje się wyjątkowy, a całe tygodnie i miesiące przygotowań mają swój szczęśliwy finał w tym dniu pełnym uczuć, radości i wzruszeń.

Zapytacie mnie dlaczego zajmuję się fotografią ślubną?

Otóż chcę zatrzymać czas, sfotografować Twoich rodziców, trzymających się za ręce i wycierających łzy wzruszenia w kościelnej ławce. Taniec Twojej młodszej siostry z chłopakiem, którego być może poślubi już za trzy lata. Dzieci sąsiadów, które rosną bardzo, ale to bardzo szybko i Twój pierwszy już małżeński pocałunek. Twojego najlepszego przyjaciela wykonującego mocno wyćwiczony, jeszcze studniówkowy taneczny popis, a być może nawet byłego chłopaka, który ze łzą w oku przytrzyma Cię w objęciach trochę dłużej, korzystając z takiej okazji podczas składania życzeń ślubnych.

Masz jak w banku, że ślubny tort zniknie w czasie krótszym niż godzina, kwiaty zwiędną wkrótce po ceremonii, a suknia ślubna wróci do szafy rano następnego dnia. Ale zdjęcia - pomyśl - one zostaną na zawsze. Będą z wami kiedy narodzą się wasze dzieci, kiedy będziecie przechodzić przez największą w karierze małżeńskiej kłótnię. Zawsze będą przypominać wam jak bardzo się kochacie. Kiedy waszych rodziców już nie będzie z wami, zdacie sobie sprawę, że ślub to była ostatnia okazja na podziękowania i na wspólny taniec.

Moją misją jest więc uwiecznienie tych wszystkich chwil, podarowanie Wam zdjęć w albumie, który przetrwa wieki i przypomni wam dlaczego chcieliście wydać tak idealne i tak bardzo drogie przyjęcie ślubne.

Jeżeli planujesz swój ślub właśnie teraz to zapomnij o targach ślubnych, wyłącz internet i zamknij katalogi mody ślubnej. Popatrz na osobę z którą chcesz przejść przez życie. Przypomnij sobie dlaczego to robisz i pamiętaj o tym, żeby gdy dzień ślubu nadejdzie cieszyć się nim z całego serca. Zero stresu z powodu sukni ślubnej, pierwszego tańca, pocałunków na forum rodziny, czekoladowej fontanny czy kwiatów.

Pamiętaj, kiedy impreza się skończy, będziecie już na zawsze razem otoczeni ludźmi, którzy doskonale was znają i kochają najbardziej na świecie. Wybierając mnie na Waszego fotografa ślubnego będziecie mieli też album pełny bezcennych zdjęć.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.
Tomasz Prokop - Fotograf Ślubny Kraków.

KONTAKT

ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY

ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków

NIP: 8133336677   REGON: 369770278

TELEFON: 663 275 222

EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL

POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO

OBSERWUJ MNIE:

wesele z klasą
profil na instagramie
profil na facebook
slub na głowie

PATRYCJA i KRZYSZTOF

DWOREK FANTAZJA SKOMIELNA BIAŁA i ŚLUB W STYLU GLAMOUR